Tatlıses’in Urfalı eşi 40 yıllık suskunluğunu bozdu!

Tatlıses'in Urfalı eşi 40 yıllık suskunluğunu bozdu!

İbrahim Tatlıses’in geçtiğimiz hafta verdiği bir röportajda “'İdo ve Melek Zübeyde dışında hiçbir çocuğumun düğününden haberim olmadı” sözleri Adalet Sara’yı kızdırdı. Tatlıses’in ilk eşi olan Urfalı Adalet Sara, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla gündem oldu.

30 Eylül 2021 - 12:00 - Güncelleme: 30 Eylül 2021 - 12:09

İbrahim Tatlıses’in verdiği bir röportajda kullandığı cümlelere kızan Adalet Sara, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla 40 yıllık suskunluğunu bozdu. Tatlıses’in ilk eşi olan Şanlıurfalı Adalet Sara, İbrahim Tatlıses'in iddialarına sosyal medya hesabından yanıt verdi.

“NE DÜGÜNE GELDİ NE DE MADDİ DESTEK VERDİ!”

Adalet Sara sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada,  “Yapılan röportajda İbrahim Bey’in sadece Melek Zübeyde ve İbrahim’in (İdo) evliliğinden haberi olduğunu, diğer çocuklarının evliliğinden haberi olmadığını söylemesinin gerçekle hiçbir alakası yoktur. İbrahim Bey’in söylediğinin aksine her üç çocuğumun evliliğinden haberi vardı. Fakat babalık vazifesini ne yazık ki, evliliklerinde yapmadı ve yapamadı. Oğlum Ahmet Salim’in ilk evliliğinde kendisini bizzat ben aradım. İstanbul’da evi düzdük ve Şanlıurfa’da yapılacak düğün hazırlığını tarihine bildirdik. Bahaneler bularak düğüne gelmedi. Düğün günü aramadı ve daha önceden de sonradan da hiçbir yardımda bulunmadı. Hiçbir maddiyat beklemediğimizi, daha önce yapmış olduğu hatayı tekrarlamaması için düğüne katılmasını rica ettim ve düğün zamanında ne yazık ki “Antalya’da konserim var” diyerek bir yabancı gibi düğüne çelenk gönderdi. Telefonla arayıp tebrik bile etmedi. Dünür olarak gelinleri istemeye bile gelmedi” ifadelerini kullandı.

KIZI İSTEMEYE GAZİNOYA GİTMİŞLER!

Oğlu Ahmet Salim’in her iki evliğinde de hiçbir maddi yardım yapmadığını aktaran Sara, “Büyük kızım Gülşen Sara’yı ablamın oğlu yeğenime görücü usulüyle isteme talebinde bulununca İbrahim Bey’i aradım. Lütfen Hiç olmazsa Kız evlat olması dolayısıyla bu kez babalığını yapmasını söyledim ve yine aynı bahaneler… Bizler yüce dinimizin esaslarına, örflerimize ve geleneklerimize bağlı olduğunuzdan ablamlar rica ettiler, İbrahim Bey Ankara Çakır Gazinosu’nda sahne alıyordu. Ankara’ya kaldığı otele gittik, damadın abisi Mahmut Allah’ın emri ve peygamberin kavli ile İbrahim Bey’den Gülşen Sara kızımızı istedi. “Tamam daha iyi hiç olmazsa akrabadır” diyerek olumlu cevap verdi” diye ekledi.

“EVLERİNE BİR KEZ BİLE GELMEDİ”

Şanlıurfa’ya döndükten sonra düğün için kendisinden bir tarih istediklerini sözlerine ekleyen Sara, “Bize “İstediğiniz zaman yapın ben kız babasıyım, düğüne falan gelemem” dedi ve ne düğüne geldi ne de aradı. Ne acayip Melek Zübeyde’nin düğününe katıldı ve düğünde su dağıttığını söyleyen yine kendisi… Küçük kızım Gülden Ferah için de görücü usulüyle istenmek talebinde bulunulduğunda yine aynı şeyleri yaşadık. Her üç çocuğumun evliliğinden haberi vardı ve üçünde de baba olarak oluru alındı. Ne gelin kızımızın ne de kızımızın istenmesinde bulunmadı. Torunlarım Müslüm Mert, Burak Faruk, Ahmet Sait, Ahmet Rüzgar, Ahmet Aslan, Berfin, Hatice Vera ve Tülin… Doğumlarında ve sünnetlerinde de aynı şeyleri yaşadık… İbrahim Bey 1994 yılından şimdiye kadar oğlum Ahmet Salim’in evine 3 kez gitmiştir. Şimdiye kadar ise Gülşen Sara ve Gülden Ferah kızlarımın evine bir kez dahi gelmemiş, görmemiştir” ifadelerine yer verdi.

“TATLISES’İN HER ŞEYDEN HABERİ VARDI”

Tatlıses’in her şeyden haberi olduğunu vurgulayan Sara, sözlerini şöyle bitirdi: “ İbrahim Bey’in haberi vardı herhalde malum rahatsızlığından dolayı hatırlamıyorsa mazurdur ama eğer değilse ki yapılan adaletsizliği zaten kör kadı, sağır sultan bile duyuyor, görüyor. Sözün kısası şudur ki, haberi vardı. Eğer Haber dediği sevgili beraberliği ise Kızlarım ve torunlarım bundan uzaktır ve bu açıklamayı yaptığım için evlatlarım sizlerden özür dilerim. Eğer söylemiş olsaydım, sizler yapmadığınızla suçlanmanın üzüntüsünü, her haksızlığı yaşayıp sinenize çektiğiniz gibi bunu da çeker, bana izin vermezdiniz” diye konuştu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da korkunç kaza! 7'si kadın 10 kişi yaralandı
Şanlıurfa'da korkunç kaza! 7'si kadın 10 kişi yaralandı
Şanlıurfa'da teknoloji şenliği düzenlendi
Şanlıurfa'da teknoloji şenliği düzenlendi