Milletvekillerinin sözlü kavgasına Tekatlı’da katıldı

Milletvekillerinin sözlü kavgasına Tekatlı'da katıldı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, partisinin şehirdeki bir başka milletvekili olan Halil Özcan tarafından isim vermeden ağır sözlerle hedef alındı. Bu arada, AK Parti geçmiş dönem Meclis Üyesi ve Başkan Vekili Bilal Tekatlı, sosyal medya hesabından Milletvekili Özcan'a cevap verdi.

27 Temmuz 2022 - 11:19

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba’nın ildeki ziyaretleri sırasında yaptığı çıkışlara partisinden tepki geldi. 

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, Twitter hesabından isim vermeden yaptığı açıklamada Kuran'daki Bakara suresinden bir ayetle gönderme yaparak şu ifadeleri kullandı:

"Bu davayı şahsi ihtirasları için kullanan, egolarını tatmin etmeye çalışan, başkalarıyla olan hesabını dava adı altında görenler, teşkilatların içinde, belediyelerde hatta ve hatta Şanlıurfalı hemşehrilerimiz arasında ikilik çıkaranlar, bilin ki bu kutlu dava sizi çarpacaktır. Buna olan inancım tamdır. 

Ziyaretlerim esnasında Şanlıurfalı hemşehrilerimin Cumhurbaşkanımıza olan muhabbetinin artarak devam ettiğini görmek bizleri çok mutlu etti. Aynı zamanda gerek İl Başkanlığımızın çalışmaları gerekse Büyükşehir Belediyemizin ve diğer İlçe Belediyelerimizin hizmetleriyle ilgili algı yapmaya çalışanların aksine halkımızın memnuniyetini gördüm. Şanlıurfalı hemşehrilerim biliniz ki, gerek bizler gerek teşkilatlarımız gerekse Büyükşehir Belediye Başkanımız ve tüm Belediye Başkanlarımız yani AK Kadrolar olarak daha çok çalışacak eksikliklerimizi tamamlayacak saflarımızı sıklaştırarak her zaman olduğu gibi Şanlıurfa’nın ve Şanlıurfalı hemşehrilerimizin her daim emrinde ve hizmetinde olduk, oluyoruz, olmaya devam edeceğiz inşallah."

Bu arada, AK Parti geçmiş dönem Meclis Üyesi ve Başkan Vekili Bilal Tekatlı, sosyal medya hesabından Milletvekili Özcan'a cevap verdi. Tekatli paylaşımında;

"Bir köye çobanlık yapamayacak kişilerin AK Partide dava ve REİS söylemlerinin arkasına saklanarak yerini korumaya çalışmaları giderek artmaya başladı. HALK kuru lafları yemiyor artık. Asıl fitne nedir söyleyeyim mi? Bu memleketin 1000 yıllık kardeşliğine ırkçılığı sokup görev yaptığı süre zarfında tercihlerini ehliyet ve liyakatten uzak bir şekilde kendi ırkından olanları dava arkadaşlarına tercih etmektir. İnsanlar ya korktukları yahut da gıpta ve haset ettikleri şeylerden nefret ederler. Ey haset edenler! Nefretinizde boğulacaksınız." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Korkutan ihtimal! Urfa'daki su kesintisi 2 gün sürebilir...
Korkutan ihtimal! Urfa'daki su kesintisi 2 gün sürebilir...
Urfalı sporcunun hedefi Avrupa ve olimpiyat şampiyonluğu
Urfalı sporcunun hedefi Avrupa ve olimpiyat şampiyonluğu