Ziraat Türkiye Kupası 2. tur müsabaka programı açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası 2. tur müsabaka programı açıklandı

Urfa temsilcilerinin de mücadele edeceği Ziraat Türkiye Kupası 2. tur müsabaka programı açıklandı.

20 Eylül 2022 - 14:50 - Güncelleme: 20 Eylül 2022 - 14:55

Ziraat Türkiye Kupası 2. tur müsabaka programı açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Resmi Web Sitesi’nden yapılan açıklamaya göre kupada 2. tur karşılaşmaları 27, 28 ve 29 Eylül tarihlerinde oynanacak.

Buna göre, TFF 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden  Şanlıurfaspor 28 Eylül çarşamba günü saat 17.30’ da Karşıyakaspor ile Şanlıurfa 11 Nisan stadyumunda karşılaşacak

TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Karbel Karaköprü Belediyespor  ise 28 Eylül çarşamba günü saat 14.30'da 1922 Konyaspor ile Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek.

TFF’den yapılan açıklamaya göre, 27, 28 ve 29 Eylül'de oynanacak tüm müsabakaların programı şöyle:

27 EYLÜL SALI:

13.00 İnegölspor-BC Group Ağrı 1970 (İnegöl İlçe)

14.30 Ankaraspor-Kepez Belediyespor (Stat henüz açıklanmadı)

14.30 Criptoswaps Zonguldak Kömürspor-Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Karaelmas Kemal Köksal)

15.00 Somaspor-Efeler 09 (Soma Atatürk)

15.00 Kocaelispor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Derince Belediyesi Doğal Çim Sahası)

17.30 Baynet İnşaat Balıkesirspor-Hacettepe 1945 (Balıkesir Atatürk)

28 EYLÜL ÇARŞAMBA:

13.00 GMG Kastamonuspor-Nevşehir Belediyespor (Kastamonu Gazi)

14.00 Adıyaman FK-Bartınspor (Adıyaman Atatürk)

14.00 Pazarspor-Mazıdağı Fosfatspor (Pazar İlçe)

14.30 Niğde Anadolu FK-Yomraspor (Ömer Halisdemir Üniversitesi)

14.30 1922 Konyaspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

14.30 Etimesgut Belediyespor-Yalovaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.30 Serik Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (Serik İsmail Ogan)

14.30 Kırşehir Futbol-Kilis Belediyespor (Kırşehir Ahi)

14.30 Ankara Demirspor-Karaman FK (TCDD Ankara Demirspor)

15.00 Eşin Group Nazilli Belediyespor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Nazilli İlçe)

15.00 Çatalcaspor-Bitexen Sapanca Gençlikspor (Çatalca İzzettin)

15.00 Ergene Velimeşespor-Elazığ Karakoçan FK (Mustafa Kemal Atatürk)

15.00 Kuşadasıspor-Bulvarspor (Özer Türk)

15.00 Sarıyer-Büyükçekmece Tepecikspor (Sarıyer Yusuf Ziya Öniş)

15.00 Uşakspor-Malatya Arguvanspor (Uşak 1 Eylül)

15.00 HES İlaç Afyonspor-Amberçay Eynesil Belediyespor (Zafer)

15.00 Weecoins Kırklarelispor-Siirt İl Özel İdare (Kırklareli Atatürk)

17.30 Şanlıurfaspor-Karşıyaka (Şanlıurfa 11 Nisan)

20.00 Bursaspor-Boyabat 1868 (M. Fehmi Gerçeker)

29 EYLÜL PERŞEMBE:

14.00 Diyarbekirspor-Kars 36 (Diyarbakır)

15.00 Belediye Derincespor-Amasyaspor FK (Derince Belediyesi Doğan Çim Sahası)

17.00 Menemen FK-Bigaspor (Menemen İlçe)

20.00 Eskişehirspor-Muş 1984 Muşspor (Eskişehir Yeni)

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfa'da işçi hayatını kaybetti, Mimarlar Odası
Urfa'da işçi hayatını kaybetti, Mimarlar Odası "İhmal" dedi
Korkutan ihtimal! Urfa'daki su kesintisi 2 gün sürebilir...
Korkutan ihtimal! Urfa'daki su kesintisi 2 gün sürebilir...