Viranşehir’de zabıtalar istişare toplantısı yaptı

Viranşehir'de zabıtalar istişare toplantısı yaptı

Zabıta hizmetlerinin daha etkili yürütülmesi sorunların tespiti ve çözümüne yönelik her ay bir ilçede düzenlenen zabıta müdürleri koordinasyon toplantısının 8'incisi, Viranşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşti.

27 Eylül 2022 - 17:30 - Güncelleme: 27 Eylül 2022 - 17:31

Zabıta Daire Başkanlığının koordinesinde Viranşehir Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenen toplantıya; Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Zabıta Daire Başkanı Hasan Atmaca ile Büyükşehir ve ilçe zabıta müdürleri katıldı.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci toplantıda yaptığı konuşmada, Zabıta Daire Başkanlığı'nın Zabıta Müdürleri Toplantısını Viranşehir'de yapmasından dolayı mutluluk duyduklarını belirterek, toplantının Şanlıurfa için hayırlı olmasını diledi.

Belediye ile vatandaş arasında köprü görevi gören zabıta teşkilatına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Ekinci,  "Mahalle mahalle, sokak sokak vatandaşlarımızın sorunlarını, taleplerini dinleyen, güvenli ve sağlıklı bir yaşam alanı oluşturan zabıta teşkilatlarımız, gece gündüz özveri ve fedakârca çalışmalarını yürütüyor. 

Belediyelerimizin kolluk birimi olarak, yaşamımızın kolaylaşması,  esenliğin ve düzenin sağlanması için görev yapan Zabıta ekiplerimize kolaylıklar diliyor ve görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.

Zabıta Daire Başkanı Hasan Atmaca toplantıda yaptığı konuşmada, Büyükşehir ile ilçe belediye zabıta müdürlükleri arasında birlik beraberliği sağlamak amacıyla bu toplantıyı düzenlediklerini söyledi.

Sorunlara ortak akılla çözüm bulmaya çalıştıklarını belirten Zabıta Daire Başkanı Hasan Atmaca, "Zabıta müdürleri koordinasyon toplantımızı her ay bir ilçede düzenliyoruz, 8. toplantımızı Viranşehir'de yapıyoruz.  Ev sahipliğinden dolayı Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci'ye ve İlçe Zabıta Müdürümüz Fettah Gürün'e teşekkür ediyorum" ifadesini kullandı.

Toplantıda Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı Trafik Zabıta Müdürü Mehmet Satıcı, toplu taşıma hizmeti veren halk otobüsleri ile ticari taksi ve servislere yönelik denetimler hakkında bilgi verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Harran Üniversitesi öğrencileri yeni bir buluşa imza attı
Harran Üniversitesi öğrencileri yeni bir buluşa imza attı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sesini taklit eden Urfalı fenomenden Süleyman Soylu'ya gönderme
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sesini taklit eden Urfalı fenomenden...