Reklam
Şanlıurfa’da yeni televizyon kanalı açılıyor

Şanlıurfa'da yeni televizyon kanalı açılıyor

Şanlıurfa’da yeni bir televizyon kanalı daha açılıyor. Urfa 63TV olacak televizyon kanalının, test yayınının ardından hizmete sunulması bekleniyor.

18 Temmuz 2021 - 13:40 - Güncelleme: 18 Temmuz 2021 - 14:48

Şanlıurfa’da belli bir süre yayın yaptıktan sonra kapanan Duru TV’nin, Şanlıurfalı İş Adamları Emin Yetim, Cihan Canbeyli ve Arif Önkol tarafından satın alındığı öğrenildi. Uydu üzerinden yayın yapan Duru TV’nin adı Urfa 63TV olarak değiştirildi. Test yayınına başlayan Urfa 63TV, kısa süre içerisinde yayın hayatına start verecek. Urfa 63TV; Kanal Urfa, GTV ve Edessa TV’nin ardından Şanlıurfa’da uydu üzerinden yayın yapacak 4’üncü televizyon kanalı olacak.

 

CANBEYLİ: ŞANLIURFA'YA HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDERİZ

Şanlıurfalı İş Adamı Cihan Canbeyli, Urfa 63 TV’nin Şanlıurfa’ya hayırlı olmasını dileyerek, “Merhaba diyerek Şanlıurfa'mıza yeni bir vizyon olmak dileğiyle... Şanlıurfa'mızın gerek yurt içinde gerekse yurt dışında kendi öz değerleriyle doğru bir şekilde tanıtılması, şehrimizin ve bölgemizin ekonomik gelişmelerine katkı sağlanması ile sorunlara çözüm odaklı yaklaşan ilkeli habercilik anlayışını benimsemiş yepyeni bir kadroyla yola çıkan ulusal TV Kanalı Urfa 63TV, test yayınlarının ardından çok yakında sizlerle buluşuyor. Medyanın demokrasiyi güçlendirmesi, halkın doğru, tarafsız, ilkeli ve objektif haber alması adına yola çıkan Urfa'nın Ulusal TV Kanalı Urfa 63TV'nin Şanlıurfa'ya hayırlı olmasını temenni ederiz” dedi.

 

ÖNKOL: 63TV TÜM URFALILARIN SESİ OLACAK

İş Adamı Arif Önkol ise,  halkın; doğru, tarafsız, ilkeli ve objektif haber alması adına yola çıktıklarını belirterek, “Uydu anteni. Şanlıurfa’nın yeni televizyon kanalı 63TV Televizyon, güçlü kadrosuyla test yayınının ardından milyonlarla buluşacak. 63TV tüm Urfalıların sesi olacak. Kentimize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Haliliye'de elektrik panosunda çıkan yangın korkuttu
Haliliye'de elektrik panosunda çıkan yangın korkuttu
Şanlıurfa'da trafik kazasında 8 kişi yaralandı
Şanlıurfa'da trafik kazasında 8 kişi yaralandı