Reklam
  • Reklam
Şanlıurfaspor ve Karaköprü Belediyespor’un Maç Programları...

Şanlıurfaspor ve Karaköprü Belediyespor'un Maç Programları...

Şanlıurfaspor pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Amedspor maçının hakemleri açıklandı.

27 Eylül 2019 - 17:41

Futbolda TFF 2.LİG Beyaz Grup 5. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek,Temsilcilerimiz Şanlıurfaspor -Amedspor deplasmanına konuk olurken,Karaköprü Belediyespor ise sahasısın Çatalca Spor’u konuk ediyor.Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre TFF 2.Lig Beyaz Grup’ta 5.Haftanın maç programı şöyle:


TFF 2. Lig - Grup Beyaz - 5.Hafta

Pazar 15:30
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. -

PENDİKSPOR (H) FERHAN KESTANLIOĞLU
(Y) TOLGA ÖZCAN
(Y) SERKAN GÜLÇER
(D) YUNUS EMRE ÇAKAR
(G) HAKKI GÜLER
(T) SİNAN IŞIK
(T) SEBAHATTİN ARTUN
DR.TURHAN KILIÇÇIOĞLU
29.09.2019

Pazar 15:30
BAŞKENT AKADEMİ FK -
Detaylar
GÜMÜŞHANESPOR (H) HASAN AVCI
(Y) AHMET ŞİMŞEK
(Y) HAKAN BETAŞ
(D) ÖNDER TURGAY DEMİRDAK
(G) EVREN ATIŞ
(T) İNAN KILINÇ
ANKARA OSTİM
29.09.2019

Pazar 16:00
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ -
Detaylar
SARIYER (H) ALİM KANDEMİR
(Y) SUHA ADIYAMAN
(Y) OSMAN BARUK
(D) BURAK OLCAR
(G) ALİ ZAĞLI
(T) ALİ AĞILÖNÜ
(T) ÖZER YILMAZ
MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSLERİ
29.09.2019

Pazar 16:00
KIRKLARELİSPOR -
Detaylar
HEKİMOĞLU TRABZON (H) LEVENT BALCI
(Y) EGEMEN SAVRAN
(Y) GÜNER MUMCU TAŞTAN
(D) FATİH TOKAİL
(G) MURAT ŞAHİN
(T) HALİL KOCA
(T) TURGAY AYTEPE
KIRKLARELİ ATATÜRK
29.09.2019

Pazar 16:00
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. -
Detaylar
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. (H) AHMET TURAN TİMUROĞLU
(Y) HARUN REŞİT GÜNGÖR
(Y) YAKUP KEÇECİ
(D) DENİZ SERCAN AKGÜL
(G) AYKUT GENÇOĞLU
(T) ŞABAN GÜVEN EKER
(T) ERDİNÇ ELPE
15 TEMMUZ STADYUMU
29.09.2019

Pazar 16:00
İNEGÖLSPOR -
Detaylar
HACETTEPE SPOR (H) TARIK GÜLDAL
(Y) MERT BULUT
(Y) AHMET DEVECİ
(D) HAMİT BASIK
(G) ABDÜLKADİR ENSARİ
(T) ÖZGÜR ARİF GERÇEK
İNEGÖL İLÇE STADI
29.09.2019
Pazar
19:00
AMED SPORTİF FAALİYETLER -ŞANLIURFASPOR

(H) BAYRAM BAŞKAN
(Y) EMİN YILDIRIM
(Y) EREN ÖZÇELİK
(D) MEHMET TERECE
(G) BAHADIR KAYIŞOĞLU
(T) MÜMTAZ ŞOĞUR
(T) HASAN ALDI
DİYARBAKIR STADYUMU
29.09.2019
Pazar
19:00
AFJET AFYONSPOR -

YILPORT SAMSUNSPOR (H) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ
(Y) HAKAN YOLDAŞ
(Y) BERKAY DABAN
(D) SERKAN ERYILMAZ
(G) MÜCAHİT TATAR
(T) SELÇUK YILMAZ
(T) ÜNSAL KAYA
ZAFER STADI
29.09.2019
Pazar
19:00
TARSUS İDMAN YURDU -

1922 KONYASPOR (H) BURAK TAŞKINSOY
(Y) BARKIN GÜDÜ
(Y) MURAT ERÖLMEZ
(D) SERCAN MURAT GÜNDÜZLER
(G) MEHMET ARABACI
(T) İSMAİL ERKAN BİLBEN
TARSUS İLÇE

TFF 3. Lig - Grup 01 - 5.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
29.09.2019
Pazar
15:00
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR -ÇATALCASPOR (H) ÖMER KOCABEY
(Y) BURAK CELEP
(Y) KAĞAN YILDIZLAR
(D) GÖKSU FURKAN GÜNGÖR
(G) MEHMET GÜVEN
(T) SERKAN SARIÖZ
FARUK ÇELİK STADI
29.09.2019
Pazar
15:00
YENİ ORDUSPOR -
Detaylar
KIZILCABÖLÜKSPOR (H) DENİZ KÜKREK
(Y) MEHMET SALDIRANER
(Y) NİYAZİ ATAKAN ATASEVEN
(D) İBRAHİM GÜNER
(G) SERDAR SERDAR
(T) MUAMMER ŞAHİN
19 EYLÜL STADI
29.09.2019
Pazar
15:00
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR -
Detaylar
ARTVİN HOPASPOR (H) ALİRIZA ALTUNBAKIR
(Y) NECMİ DEMİR
(Y) HAKAN AKKAYNAK
(D) HASAN RIZA AKOL
(G) MAHMUT KOCA
(T) ŞAHSUVAR ERBAŞ
DARICA İLÇE
29.09.2019
Pazar
15:30
SERİK BELEDİYESPOR -
Detaylar
YOMRA SPOR (H) REŞAT ONUR COŞKUNSES
(Y) KÜRŞATHAN AKIN
(Y) BEDİRHAN SOYDEMİR
(D) ERSAN ŞEN
(G) EMRE KOSİF
(T) KÖKSAL KOTİL
SERİK İSMAİL OĞAN
29.09.2019
Pazar
15:30
ERZİN SPOR A.Ş. -
Detaylar
ŞİLE YILDIZSPOR (H) GÖKHAN ÖZBULUT
(Y) ÖMER KARAKAYA
(Y) SERVET BOZKURT
(D) İRFAN ÇAĞRI BAŞ
(G) MEHMET EMİN BAYDAĞ
(T) KAMİL KILINÇ
ŞEHİT MUHAMMET OĞUZ KILINÇ STADI
29.09.2019
Pazar
15:30
DÜZCE SPOR -
Detaylar
TOKATSPOR A.Ş. (H) EREN ÖZYEMİŞCİOĞLU
(Y) HARUN ÖZTEKİN
(Y) FATİH DEVECİ
(D) CİHAN YURDAGÜL
(G) SALİM DURAN
(T) OKAN KAPLAN
DÜZCE 18 TEMMUZ
29.09.2019
Pazar
16:00
SİLİVRİSPOR -
Detaylar
MANİSASPOR (H) BARKIN KARA
(Y) ALİ KILIÇ
(Y) FURKAN YAMAN
(D) VEYSEL KARANİ ÖZKAN
(G) İLKAY GÜNER
(T) ALİ FAİK YILMAZ
SİLİVRİ
29.09.2019
Pazar
19:00
Cİ GROUP BUCA -
Detaylar
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR (H) ÖMER ŞİVKA
(Y) CAN ÖZTEKİN
(Y) GÖKER EREL
(D) SEMA SÜER
(G) YAVUZ ÇETİN
(T) ADNAN KURT
YENİ BUCA STADI
30.09.2019
Pazartesi
15:30
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ -
Detaylar
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR (H) ABDULBAKİ AYYILDIZ
(Y) ŞEFİK ÖNER
(Y) FURKAN KOCAYILDIZ
(D) ERKAN YEGİN
(G) YUSUF KEMAL COŞGUN
(T) ENDER TÜRKYILMA

Kaynak: Ruha Haber Ajans
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale'deki Okulların Tatil Edildiği Açıklandı
Akçakale'deki Okulların Tatil Edildiği Açıklandı
Şanlıurfa’dan Barış Pınarı Harekâtına Tam Destek
Şanlıurfa’dan Barış Pınarı Harekâtına Tam Destek