Reklam
  • Reklam
Şanlıurfa’da ’Yeşil Koridor Projesi’ hayata geçiyor

Şanlıurfa'da 'Yeşil Koridor Projesi' hayata geçiyor

Şanlıurfa’da başlatılan projeler ile 7’den 70’e her kesimin takdirini toplayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa’da bir ilk olan ‘Yeşil Koridor Projesini’ hayata geçiriyor.

02 Haziran 2020 - 11:00 - Güncelleme: 02 Haziran 2020 - 13:58

Şanlıurfa’yı hak ettiği yere taşımak için yenilikçi projeler başlatarak kaynak noktasında hibeler ve destekler alan Büyükşehir Belediyesi, İlk Toplanma Merkezi olarak bilinen eski hal pazarı kavşağında yapımı tamamlanan TOKİ'ye ait iş merkezi bahçesinde uygulanacak olan kentin en uzun 'Yeşil Koridor Projesi' hayata geçirilecek.Şanlıurfa’da bir ilk olan 'Yeşil Koridor Projesi’ pilot bölge olarak Novada Park, 11 Nisan Kurtuluş Camisi ve Şanlıurfa Valiliği arasında geçiş koridoru olan 250 metrelik alanda uygulanacak.İçerisinde bitki tagları, ağaçlar, çeşmeler, oturma bankları, kendinden ışıklı zemin kaplamaları ve çim derzli yol yer alacak.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ataman
    1 ay önce
    yeşil koridor mükemmel olacak. toki iş merkezi dükkanlar dolmaya başladı, şehrin en güzel iş merkezi olacak..yanlız yeşil koridor çalışması o kadar yavaş ilerliyorki, bu gidişle 5 senede ancak biter, işmerkezinin ortası inşaat alanı iken burası cazibesini yititir..başkan beyazgül acele etmeli..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milletvekili Aydınlık: Esnaf entübe edildi, kaybediyoruz!
Milletvekili Aydınlık: Esnaf entübe edildi, kaybediyoruz!
Haliliye’de zabıta ekipleri, fırsatçılara geçit vermiyor
Haliliye’de zabıta ekipleri, fırsatçılara geçit vermiyor